Únor 2009

Zvlášť diplom za bleskajdu(extra) :)

28. února 2009 v 21:47 | Mája
Takže je tady první diplomek za bleskovku byla první má zvlášť diplomek a také se jí stala dost nepříjemná záležitost!! Takže tehle diplomek je pro Sharonu- Káťu!!!

Káťo není nic moc jo takže..

Bleskovka 0.2

28. února 2009 v 20:42 | Mája
1.- Ahojky
2.- Jak je?
3.- Co koníci?
4.- Tvoje oblíbené plemeno koníka??
5.- Vyjmenuj 3 jezdecké disciplíny...
6.- Vyjmenuj 3 typy sedel
7.- Poznáš plemínko, napiš název...=D


8.- nevadí že diplomek bude společný??
9.- a bude s koníkem?
10.- tak páááčko,platí do zítra večer do 18:00


Vzkaz pro AsHlEy-SBéénko

28. února 2009 v 12:51 | Mája |  Moje KeCy
Ahojky Ashley,víš mám menší problém nemůžu se dostat na tvůj blog a do Sbééček jsem si tě zapoměla přidat:( promin moc se ti omlouvám tak až se tu stavíš tak mi napis do komentu adresu tvyho blocku kdyz mi pises koment a zadas tam web je to chybna adresa a nezobrazi se mi to tak mi pls napis do komentů ju??Díky!

Lusitánský kůň- popis

28. února 2009 v 9:29 | Mája |  Popis plemínek

Stručný popis Lusitánského koně

Kdysi převážně vojenský kůň byl také pro svou sílu hojně využíván fakrmáři. Nejvíce se proslavil na býčích zapásech, neboť je hbitý, rychlý, poslušný a učenlivý.
Původ: Portugalsko
Výška: 152-162 cm
Zbarvení:většinou bělouši
Stavba těla: malá hlava, kompaktní tělo, silná záď, dlouhé štíhlé nohy,hustá hříva a ocas
Povaha: inteligentní citlivý,odážný,velmi poslušný
Základní použití: jezdectví,byčí zápasy, rekreace

Nové SB

26. února 2009 v 12:04 | Mája
ahojky mám nové sb! Které má opravdu senzační blog!Je tam toho spousta o koníkách!!Fakt je super doporučuji se spřátelit nebo se aspoň na něj juknout a zanechat komentík!! nachazí se na adrese:
http://dajenkapo.blog.cz/ tak se juknete a tady je pro ní diplomek:
LÍBÍ??
konec pozastavení!

26. února 2009 v 11:41 | Mája |  Moje KeCy
Ahojky všichni tak se hlásím že jsem opět tady a hned si jdu udělat novej design nebude zase nic moc jo ale něak to musím vyřešit pls kdybyste mi někdo chtěl udělat design tak mi napište do komentů budu vám vděčná!! A tedko pujdu obehnout SB!

Srry ale další pozastavení:'(

23. února 2009 v 17:06 | Mája
Hojky omlouvám se ted nebudu moc mit pristup na PC a sem nemocna takze zase pozastavuju a pls zase hlasujte v ankete ohledne zruseni blogu!!

ANKETA!!

22. února 2009 v 9:08 | Mája

Blog se asi bude rušit!!!!

22. února 2009 v 8:58 | Mája
Srry ale zase ted mi pro zmenu nejdou vkládat jako články s obrázkama na blog:'(:'(:'( blog se bude nejspíš rušit protože to nemá cenu:'( tak mi pište do komentů jestli chcete rušit nebo nechcete podle toho kolik bude víc hlasů tak podle toho to zrušim nebo to zůstane:'( ještě nevím! Tak pište aoj!!

z5

22. února 2009 v 8:45 | Mája
Ahojky lidi tak už se mi to na blogíku spravilo a všechno je zase ok!!! Tak vám sem hnedky přidám článek kterej jsem teď psala z knnížky a oskenovala z něj obrázky!!Tak za chvilinku tady bude!!! Tak páááá a nevim jestli dneska stihnu oběhnout SB tak mi to prosím kdyžtak odpusťte děkuju!!

Pozastávka:(

19. února 2009 v 19:30 | Mája
Ahojky všem se omlouvám ale pozastavuji blog!!Je to na ....... nemuzu ani pridat clanky k obrazkum nic takze dokud se to nezpravi pozastaveno kdyby se to do tydne nezpravilo tak uz tu budu ale budete bez obrazku tak brzy páááá:'(:'(

Co se děje.......?

18. února 2009 v 18:22 | Mája
Kuja lidi co se to s tim blbym blogem děje,sakra už! Já prostě když se na blog přihlásím tak jsem vám sem chtěla dát fotečky drezury jenže to by to muselo jít co no:'( když se na blog přihlásím tak se mi nezobrazí lištička prstě jak je písmo,vložit obrázek,vožit flash animaci,,,,,atd.. víte co myslim???Pls poraďte mi !!!:( Ach jo:'( Stalo se vám to taky někomu?

Pc hra Můj kamarád kůň 2

18. února 2009 v 18:19 | Mája
Můj kamarád kůň 2(PC) Můj kamarád kůň 2: PC hra Můj kamarád kůň 2 je pokračováním PC hry Můj kamarád 1.Druhý díl je o něco více rozšířen. Obsahuje děj, je zde rozšířená péče o koně, drezura atd. Můj kamarád kůň 2 je realistickou PC hrou, která autenticky simuluje jízdu na koni. PC hra obsahuje nový vzhled, novou, lepší grafiku a animaci, strhující děj, který poskytuje fanouškům kompletní jezdecké zkušenosti a mnohem realističtější jízdu na koni, než jste dosud mohli vidět v počítačové hře. Stejně jako v prvním díle, má hráč možnost starat o svého koně, naučit se ho správně hřebelcovat… Také musí se svým koněm hodně trénovat, aby mohl vyhrávat náročné turnaje, které jsou vytvořeny na základě opravdových turnajů v Anglii, Francii a Americe. Hráč může měnit svůj vzhled, oblečení a dokonce je může sladit se svým koněm. Hráč se také může účastnit soutěží v drezuře. Je to ta nejvyšší zkouška vztahu mezi ním a jeho koněm.

Diplomy za Bleskovku!

17. února 2009 v 14:05 | MájaBleskovka ukončena!

17. února 2009 v 13:47 | Mája
Tak a bleskajda už je ukončena, všem moc děkuji za to že ji vyplňovaly!! Večer tu budete mít diplíky ju?? Tak zatím všichni ahoj ale možná to stihnu ještě zítra ale poněvadž jedu za chvilku na koníky tak nevim nevim no!!Uvidíte!

Bleskovka 0.1

16. února 2009 v 19:32 | Mája
A je tady první bleskajda!!:


1.- Zdarec!=D
2.- Jak je?
3.- tvoje oblíbené zvíře?
4.- Co koníci(jezdíš)??
5.- Co na diplom??
6.- Páčko!

Dobře to dopadlo=D...

16. února 2009 v 16:38 | Mája
Ahojky všichni, tak vás tedy po uspěšném ježdění zdrávím, všechno se nám moc dobře vydařilo!! Nejdříve jsem jezdila normálně ze třmeny přihnala se roční kobylka Klárka která je blázíek a začala kolem mě vyhazovat a stavět se na zadní!!To jsem ale naštěstí ustály a pak jí zavřeli na druhou stranu ohrady:D tak jsem si hezky obklusala pár koleček a úpe v poho bylo to super!!Pak jsem tedy jezdila na loži bez třmeníků:D a to bylo taky v pohodě a musela jsem hodně držet rovnováhu abych v zatáčkách neslítla na druhou stranu:D Ale bylo to fakt super a zítra možná také jedu na koníky!!To bude taky supa!!:) tak zatím páá!

Jeduu pááááá....jen na dnešek:D

15. února 2009 v 9:24 | Mája
Ahojky, takže já se omlouvám ale dneska v 13:00 jedu ke kamarádce ktterá je nemocná a nemůže na koníky!Tak se za ní jedu juknout a v 15:00 už mám být na koníkách takže do večera už tu asi něak nebudu ......... nevím jestli teď stihnu oběhnout SB, kdybych to nestihla tak mi to plsky promiňte!! Ale potřebuji se připravit a ještě si vydrhnout pérka a rajtky!!Dá to docela práci:D viť Káťo,,,,,, ty to znáš moc dobře!!:) Tak zatím ahojky a držte mi palečky, máme totiž dneska jezdit sice ze sedlem ale bez třmenů tak jsem jako zvědavá jak to dopadne mno možná se zmrzačim jooo:D takže srry a zatím páčko!=D

Diplomek a new SB

15. února 2009 v 9:20 | MájaAhojky mám další nové SB a tady je rovnou i diplomek! A je to na stránkách www.inclussive.blog.cz Je to blogík o koníkách na kterém najdete spourstu zajímavých věcí článku,obrázku apod. Moc mu děkuji!!